Τρίτη 30 Οκτωβρίου 2012

ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 3-1

Συνέχισε τις νίκες η ομάδα μας αφου επικράτησε της Ηλιούπολης με σκορ 3-1.Σε ένα αρκετά καλό παιχνίδι,απέναντι σε μια καλή ομάδα και με αρκετό κόσμο στην κερκίδα, η ομάδα μας κατάφερε να προηγηθεί στο τέλος του Α' ημιχρόνου με τον Τσοχαντάρη.Το δευτέρο ημίχρονο αναμενόταν πιο συναρπαστικο και ετσι έγινε.Η ομάδα της Ηλιούπολη πίεσε να πετύχει ένα τέρμα αλλά η ομάδα μας ήταν αυτή που είχε τις ευκαιρίες να το κάνει και το πέτυχε στο 74' με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι(το κέρδισε ο Τσοχαντάρης) του Ζυγούρη.Στο 87'ο Τσοχαντάρης πέτυχε το 3-0.Στις καθυστερήσεις του αγώνα ο Πετρίτσης με πέναλτι διαμόρφωσε το τελικό 3-1. Συνθέσεις ομάδων: ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: Περτσάς,Τζίτζης,Γλύκος(Συγγελάκης),Μειμάρογλου ,Κωνσταντίνου,Λαμπρινάκος,Ετοκα,Κρασώνης, Τσοχαντάρης,Ζυγούρης(Γαρουνιάτης),Λαγός(Οsmerald). ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ:Καταχανάκης,Γιαννακόπουλος,Συμεών, Ντόκο,Ρωμηνος,Ζουμουνέλης(Γεμιστός) ,Στεφάνου(Μάκος),Μιχάλης,Πετρίτσης, Δωματιωτης(Γκουνέλας),Καφαλάκος. Διαιτητές:Χαρίτος,Ακριβός,Αργυρός