Σάββατο 24 Νοεμβρίου 2012

Santa τεσσάρων αστέρων!!!

Με τέσσερα γκολ φιλοδώρησε η αγαπημένη μας Σάντα τον Αστέρα 2004 μέσα στην έδρα της.Στα πρώτα 20 λεπτά του αγώνα ο Αστέρας 2004 πίεζε συνεχώς και κατάφερε να προηγιθεί με ένα εντυποσιακό γκόλ.Η ομάδα μας μετά το γκόλ που δέχτηκε άρχιζε και πίεζε σε όλο το γήπεδο με αποτέλεσμα να ισσοφαρίσει με γκόλ του Τούτσια.Η ομάδα όσο και πήγαινε και απόδιδε πολύ καλό ποδόσφαιρο.Πριν την λήξη του ημιχρόνου κατάφερε και προηγήθηκε με 2-1.Το γκόλ πέτυχε ο Ετόκα οποίος το πανυγήρισε έξαλλα μπροστά στην κερκίδα των Santa Fans.Στο δεύτερο ημίχρονο η αγαπημένη μας Αγία Παρασκευή σημείωσε και τρίτο γκόλ το οποίο ήταν εκπλητικό.Από απευθείας εκτέλεση φάουλ ο Μειμάρογλου έστειλε την μπάλα στα δύχτια.Το τέταρτο γκόλ σημείωσε ο Ζυγούρης.Ένα μεγάλο μπράβο στα παιδάκια που φώναξαν για την ομάδα.